Aktualitet

FOTO/ Tifozët “bllokojnë” rrugët e Xavi me destinacion Barcelonën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:17 - 28/10/21 |
mapo.al

Xavi Hernandez po përflitet të ulet në stolin e Barcelonës.


Por, një gjë e tillë nuk po iu pëlqen tifozëve të Al Sadd, klub i cili udhëhiqet momentalisht nga Xavi dhe ka arritur suksese të shumta në drejtimin e tij.


Pas lajmeve të fundit se Xavi do të marrë drejtimin e Barcelonës, qindra tifozë të klubit nga Katari kanë nisur të bëjnë postime në të shumta në rrjete sociale duke i bërë thirrje spanjollit që të mos largohet.“Xavi qëndro” është hashtagu që po përdoret nga tifozët e Al Sadd, e madje këto postime janë shpërndarë edhe nga vetë klubi në llogarinë e tyre në Instagram.
1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas