Pamje tronditëse, flakët mbi tunelin e Rrugës së Kombit (VIDEO+FOTO)

Pamjet e zjarrit masiv e që mesa duket po zmadhohet mbi tunelin e Kalimashit po bëjnë xhiron e rrjetit. Pamjet janë fiksuar sot në buzëmbremje nga udhëtarët e shumtë të këtyre ditëve në Rrugën e Kombit. Situata duket e frikshme dhe jashtë kontrollit. Raportimet më të shumta nga qeveria dhe nga mediat janë për situatën … Continue reading Pamje tronditëse, flakët mbi tunelin e Rrugës së Kombit (VIDEO+FOTO)