Humor

FOTO virale nga protesta: Ja ‘letra e pestë’ e Ramës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:44 - 25/05/19 |
mapo.al

Protesta e 25 majit duket se do jetë ndryshe, e mbushur me simbolika dhe mesazhe. Në krye të saj janë vendosur të rinjtë.


Mes fotove që janë shpërndarë në rrjetet sociale, bie në sy ajo e aktivistit Aulon Kalaja.


Aty ironizohet me letrat e Edi Ramës.“Letër e pestë publike drejtuar shqiptarëve: Jap dorëheqje si kryeministër dhe nga droga. Edi Rama, 25 maj 2019,” lexohet në letër.
Etiketa: , , , , ,

Pas