ShowBizz

Foto+18/Kjo është femra me të pasmet më seksi në botë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:29 - 26/04/18 |
mapo.al

Po është e vërtetë… Kjo është femra me të pasmet bë të bukura dhe më seksi që keni parë ndonjëherë në jetën tuaj.


Modelja e fituesit dhe trajnerja personale u bë e njohur nëpërmjet rrjetit social, në fillim nga MySpace dhe Facebook, kurse tani nga Instagrami. Faqja e saj në Facebook është më e vizituara nga të gjitha faqet e yjeve të palestrës.


E lindur në Spanjë, por me origjinë braziliane, suksesin e shijoi pasi u zhvendos në SHBA. Ajo ka zënë vend në kopertina të shumta revistash të njohura dhe u bë ikonë e produkteve të bodybuilding-ut si Team Revtech Power Nutrition dhe Team Hidetada Yamagishi.Ja fotot dhe videot e fundit që i ka publikuar për fansat e saj.
<
>
1538466392109815395 auto_Screenshot_281513801054 auto_Victoria_Lomba11513801053 b8d7c8ffe17136405674aaa94d4c660e faf3011f8b7dbc281e32db669fe305fb Victoria-Lomba victoria-lomba-4 3bd0df120d6f4c1db5bfe52ab5d5bd97 8cfc6b8a0c2f022895c4b9c14b516ead 17587188_795707427244975_8775236867177054208_n 1538465707893102153
1


Etiketa: , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas