Humor

Fotoja bëhet hit: I zhytur deri në grykë…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:36 - 19/11/18 |
mapo.al

Një kriminel është kthyer në subjekt humori në Facebook si pasojë e strukturës së qafës së tij. Shtetasi Charles Dion McDowell, 31 vjeç, i cili u arrestua më 11 nëntor të këtij viti nga policia e Floridas me akuzën e shitjeve të lëndëve narkotike, ka tërhequr vëmendjen e publikut jo për rekordin e tij penal, por strukturën e qafës së tij.


McDowell ka një qafë tepër të gjerë, jo normale, duke bërë që fotografitë e tijë të kthehen në virale dhe të kthehen në objekt shakaje.


‘I zhytur deri në grykë në krim”, u tall dikush.


Fillimisht u dyshua për një fotomontazh, por pasi u gjetën disa foto të tjera të 31-vjeçarit rezultoi se McDowell me të vërtetë ka një qafë të gjerë dhe të fortë.


<
>
krim1 krim2 krim3 krim4 krim5 krim6


Etiketa: , , ,

Pas