Aktualitet

Fotoja që ngriti dyshimet, Loredana sërish shtatzënë?


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:53 - 04/04/21 |
mapo.al

Dyshja e njohur Mozzik dhe Loredana po mendojnë që të zgjerojnë familjen e tyre dhe këtë gjë na e ka treguar reperja herë pas here me postimet në Instagram.


Më herët, Lori ka ndarë me ndjekësit një foto të këpucëve të vogla të Hanës, krahas së cilave ka shkruar:


“Dua një bebush të dytë”.


Ishte ky postimi që nxiti aludimet se së shpejti mund të kemi lajme të bukura nga ajo dhe reperi Mozzik.Para pak ditësh Lori i ka bërë të gjithë të dyshojnë me postimet e fundit në InstaStory, teksa ka publikuar emojin e një familjeje me dy fëmijë.

Madje, ajo ndau gjithashtu një foto të Mozzik me Hanën, duke shprehur vlerësimin e madh për partnerin si baba i vajzës së tyre.

“Kjo më bën kaq të lumtur! Babai më i mirë”- shkruan Lori.

Por, së fundmi një video i vendosi kapakun të gjitha dyshimeve! Teksa ngjyroste vezët e pashkëve me familjarët e saj, Lori ndau në InstaStory një video boomerang, të cilën e fshiu më pas.

Në video shihej qartë barku i saj më i rrumbullakosur se zakonisht, që bën të besojhet se Lori është vërtet shtatzënë dhe Hana mund të bëhet shumë shpejt me motër ose vëlla.

1


Etiketa: , ,

Pas