ShowBizz

Fotoja virale në të cilën Khloe duket si Kylie i bëri të gjithë konfuzë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:50 - 08/07/20 |
mapo.al

Përveç skandaleve, vajzat e familjes Kardashian bëjnë aq shumë fotoshop dhe ndërhyrje plastike, saqë e kemi të vështirë të dalllojmë kur bëhet fjalë për fotoshop të ekzagjeruar dhe kur për ndërhyrje.


Një foto e publikuar së fundmi nga Khloe u bë virale, sepse personi në foto ngjante më shumë si Kylie sesa si ajo.


Madje, ka nga ata njerëz që ende nuk binden që vajza në foto është Khloe. Nuk kanë faj, nëse do ishte një quiz, askush nuk do ta qëllonte. 
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas