Kronika

FOTO-LAJM/ Pamjet e shqiptarit pasi vrau ish-gruan dhe të dashurin
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:41 - 18/08/19 |
mapo.al

Këto pamje tregojnë një 43-vjeçar shqiptar nga Kosova, pasi kreu një krim të dyfishtë në Gjermani. Ngjarja tronditi qytetin e Izerlohnit një ditë më parë.


43-vjeçari qëlloi për vdekje me një thikë kuzhine mbi ish-gruan e tij kosovare. Ai la të vdekur edhe partnerin e ri të saj, një 23-vjeçar nga Afganistani.


Për fat, krimit i shpëtoi një bebe dymuajshe. Sipas burimeve, mendohet se ajo është fëmija e lindur nga lidhja e kosovares me afganin.


Dëshmitarët thonë se kanë mbetur të shokuar nga ngjarja e rëndë.


Ende nuk ka shumë detaje për motivin e kësaj ngjarje. Mësohet se kosovari ishte një person i njohur për policinë. Ai kishte ushtruar dhunë në familje dhe mendohej se kjo ishte arsyeja përse ishte ndarë nga e shoqja.Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas