Aktualitet

FOTOLAJM/ Policia ulet në gjunjë në nder të George Floyd

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:57 - 01/06/20 |
mapo.al

Oficerët e policisë janë ulur në gjunjë në Coral Gables, Florida në nder të George Floyd, i cili u vra nga një polic i Minneapolis.


Ngjarja ka shkaktuar protesta të dhunshme të shoqëruara me zjarrvënie dhe plaçkitje të dyqaneve në SHBA.LEXO EDHE: 


Protestat e dhunshme, Donald dhe Melania Tump të evakuohen nga tuneli i emergjencës


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas