Humor

Fotolajm/ “Shpërthen” rrjeti, tallen me mitingun Rama-Veliaj


               Publikuar në : 20:33 - 23/03/19 |
mapo.al

Nuk u desh shumë kohë që rrjeti të vërshonte lumë ironi e sarkazëm mbi atë çka ndodhi sot në Sheshin Nënë Tereza, ku u zhvillua mitingu i PS-së për rikandidimin të Erion Veliajt si kryebashkiak i Tiranës. Në fakt kritikat dhe denoncimet për presione dhe pjesmarrje të detyruar u publikuan mbrëmjen e djeshme, ndërsa sot fokusi ishte te aktiviteti dhe pjesmarrësit. Faqe të njohura në rrjete sociale online ironizojnë kryeministrin Rama dhe kryebashkiakun Veliaj që rreshtuan qindra njerëz në karrige për të ndejkur fjalimet e tyre.Etiketa: , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. Gazeta Mapo si motra e gazetes 55 ku pritet te marre te njejtim perfundim.Te lexohet nga gazetaret e Report TV kohe te barabarte me tre gazeta te tjera.

    Përgjigju ↓
CLOSE
CLOSE
Pas