ShowBizz

FOTOT: 31 vjeçarja tregon asetet

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:29 - 27/05/18 |
mapo.al

Ajo kurrë nuk ka turps për të treguar trupin e saj me veshje provokative.


Dhe Lauren Goodger, ngriti të dielën temperaturat kur shpërndau në Instagram foto provokative.


31 vjeçarja e cila të shtunën në mbrëmje ka darkuar në Mayfair Sexy Fish, është paraqitur me një veshje ngjyrë portokalli me të cilën dukej mjaft seksi.


<
>
4CABF6A800000578-5776281-image-m-5_1527428897556 4CABF64C00000578-5776281-image-m-3_1527428723817 40D18C9700000578-0-image-a-92_1495796109421 40D18CF000000578-0-image-a-77_1495796047024 jh-lauren-composite lauren-goodger-in-bikini-in-dubai-_5 Lauren-Goodger-in-Red-Bikini-2017--01

 Etiketa: , , , , , , ,

Pas