Politika

Fotot: A mund ta dalloni çfarë ka veshur Rama për Ditën e Flamurit?

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:31 - 28/11/18 |
mapo.al

Gjatë ceremonisë së zhvilluar në Vlorë, kryeministri Edi Rama ka dalluar sërish me veshjen e tij. Ndryshe nga Presidenti i Republikës, Ilir Meta dhe kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, që iu përmbajtën protokollit në veshje, Rama sërish ka bërë dallim.Duke parë fotot është e vështirë të dallosh kombinimin e Ramës, përveçse sigurohesh se veshja e tij nuk është aspak brenda protokollit.


Kjo nuk është hera e parë nga ana e Kryeministrit Edi Rama. Shpeshherë ai ka goditur me veshjet e tij, qoftë edhe me thyerjen që u ka bërë kostumeve me atlete të bardha…
<
>
rama nje festa rama dy festa rama tre festa

 1Etiketa: , , ,

Pas