Bota

Fotot dhe këngët e 12-vjeçares bënë që familja të kalojë nën hetim


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:55 - 27/05/19 |
ro ot

Është vetëm 12 vjeçe dhe sjellja e saj ka shkaktuar shumë debate në Brazil. Emrin e artit e ka “Melody”, por në të vërtetë quhet Gabriella Abreu Severino. Babai i saj është producent dhe ai e ka shtyrë të bëhet këngëtare që në moshë të vogël, por tani që është 12 vjeçe, vajza duket se po kalon caqe që kanë shqetësuar opinionin publik.


Përveçse ka kënduar këngë me përmbajtje që nuk i shkojnë përshtat moshës së saj, vajza ka dalë edhe nëpër video-klipe e nëpër foto/video në Instagram me poza, veshje dhe sjellje aspak të moshës.


Kjo ka bërë që autoritetet në Brazil të marrin nën hetim familjen, ndërkohë që babai i saj është detyruar të kërkojë falje në publik për sjelljen që ka nxitur dhe lejuar.

Lexo edhe :  Studimi/ Ja si të aktivizoni metabolizmin për një ditë të mbarë...


<
>
1-271 2-239 3-218 5-194 7-154 8-137 9-120 10-120 11-94 13-62 16-43 49281041_287349771967789_2844732934755176410_n 53314631_154353652250009_7033940697768020937_n 55813351_270819723665780_369107331207210009_n 56189721_400247424132777_1119997181649957007_n DsDU1uiX0AArdR_ DsDU1uRW4AA01l2 DsDU1utWoAEj8mi Hypersexualization-of-12-yo-YouTuber-and-Singer-Causing-Controversy-in melodyoficial3_40580590_2017832181850986_4662936543884266397_n melodyoficial3_58409843_2091429391155737_1886234165047911131_n melodyoficial3_59653884_216809119279171_5305751762432358450_n
1Etiketa: , , , , ,

Pas