Kryesore

Fotot e ‘nxehta’ të Encës… çmendin pornostaren e famshme dhe i komenton…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:30 - 26/09/18 |
mapo.al

Pritet që së shpejti Enca të publikojë këngën e saj më të re, të cilën ajo shprehet se e ka të preferuar. Në këtë klip Enca ka zgjedhur të duket me një look krejt ndryshe dhe provokues.Në foton e publikuar në Instagram ajo shfaqet bombastike dhe shumë seksi. Flokët të kuqe dhe shikimi i saj sensual ka tunduar jashtë masë fansat, përveç këtyre të fundit nuk ka mundur të mos reagojë edhe pornostarja e famshme Kendere Lust me një koment epik.


Ajo i ka komentuar dy emoji me flakë dhe një maçok me zemra te sytë, ndërkohë që Enca e quan atë një mbretëreshë./MAPO.AL/Image 


View this post on Instagram

 

Meet my alter ego in 2 days , she’s even badder than Enca 🔥 #KUJTPOIHAN

A post shared by ENCA (@enca) on


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas