Aktualitet

Fotot fituese të Siena International Awards 2019
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:55 - 01/11/19 |
mapo.al

Edhe pse në vitin e tij të 5-të, ‘Siena International Photo Awards’ është tashmë një nga konkurset fotografike më mbresëlënëse në botë.Fituesit e këtij viti përfshijnë një gamë të gjerë fotosh.


“Disa vjet më parë filluam këtë aventurë për të lidhur një qytet unikalisht të bukur dhe historik si Siena me një festival fotografish si ajo e ‘Siena International Photo Awards. Në këto pesë vjet, projekti ynë është bërë, nga viti në vit, një ngjarje e pritur dhe vlerësuar në të gjithë botën” shpjegon Luca Venturi, themeluesi i Festivalit.<
>
Siena International Photo Awards 2019 Siena International Photo Awards 2019 Siena International Photo Awards 2019 Siena International Photo Awards 2019 Siena International Photo Awards 2019 Siena International Photo Awards 2019 Siena International Photo Awards 2019 Siena International Photo Awards 2019 Siena International Photo Awards 2019 Siena International Photo Awards 2019 Siena International Photo Awards 2019 Siena International Photo Awards 2019 Siena International Photo Awards 2019 Siena International Photo Awards 2019 Siena International Photo Awards 2019 Siena International Photo Awards 2019 Siena International Photo Awards 2019 Siena International Photo Awards 2019 Siena International Photo Awards 2019 Siena International Photo Awards 2019 Siena International Photo Awards 2019 Siena International Photo Awards 2019 Siena International Photo Awards 2019 Siena International Photo Awards 2019

/Ansa/1Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas