Kryesore

Foto dhe Video nga ajri/ Si po vijon prishja e Teatrit, Policia ka rrethuar gjithë zonën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:17 - 17/05/20 |
mapo.al

Këto janë pamjet nga ajri se si po vijon prishja e Teatrit Kombëtar. Siç dallohet, pjesa kryesore e teatrit është rrëzuar tashmë, ndërkohë që po nxirren paisjet që ndodhen brenda godinës.


Rreth 1000 policë kanë rrethuar zonën, duke mos lejuar artistët dhe qytetarët të afrohen. Me prishjen e Teatrit, vetëm për respektimin e kufizimeve të koronavirusit nuk mund të flitet, pasi policia ka dhunuar qytetarët, ndërkohë që askush nuk respekton distancat, duke nisur nga uniformat blu të parat.

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas