Aktualitet

Fotot virale të Rita Orës, puthje me të dashurin dhe një aktore


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:38 - 24/05/21 |
mapo.al

Situata mes Rita Orës dhe të dashurit të saj Taika Waititi, duket se po nxehet pasi janë kapur nga paparacët tejet të afërt me njëri-tjetrin dhe me aktoren Thessa Thompson


Këngëtarja është parë e qeshur ndërsa puthte të dashurin e saj, teksa përqafohej së bashku me aktoren. Në foto, ylli i “Creed” i ka vendosur këmbët në prehrin e Orës.


Në një foto tjetër, Waititi ka hedhur krahun rreth këmbës së aktores, ndërsa kjo e fundit është kapur për krahu me të. Në foto të tjera, Rita dhe Thompson puthen të dyja.Fotot janë shkrepur ndërsa të tre po pinin në ballkon pas një feste që zgjati gjithë natën në shtëpinë e Waititi-t në Sidnei, Australi.Thompson gjendet atje për shkak të xhirimeve të filmit të ri të tij, “Thor: Love and Thunder”, që do të shfaqet në kinema më 22 Maj 2022.Ajo ka deklaruar se ndihet e tërhequr si nga meshkujt, edhe nga femrat, por ka refuzuar ta përcaktojë veten si biseksuale.

Fotot janë bërë virale në rrjetet sociale duke hedhur spekulime për natyrën e marrëdhënies së tyre.

<
>
11-1 10-1 9-1 8-1 7-2 6-3
1


Etiketa: , , ,

Pas