Aktualitet

Foto+Video/ ‘Stadiumi plot’, atmosfera para derbit Tirana-Partizani
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:55 - 13/12/19 |
mapo.al

Vetëm pak minuta na ndan nga derbi i kryeqytetit Tirana-Partizani. Biletat janë shitur në numër rekord, rreth 19 mijë të tilla.


Atmosfera elektrizuese ka nisur që më herët me tifozeritë e të dyja skuadrave që kanë marshuar rrugëve të kryeqytetit me flamuj, banderola e brohorima.


Ndërkohë, nga brenda stadiumit ‘Air Albania’, Mapo ka siguruar foto dhe video të atmosferës emocionuese, vetëm pak minuta para se gjithçka të startojë.<
>
WhatsApp Image 2019-12-13 at 18.50.26 WhatsApp Image 2019-12-13 at 18.48.10 WhatsApp Image 2019-12-13 at 18.46.02

 


 


 

 


Etiketa: , ,

Pas