fbpx

KMR

Fqinji alarmohet: Po dhunojnë një vajzë! Por policia…

               Publikuar në : 12:42 - 26/04/18 |
mapo.al

Një rast pikant pushtoi faqet e para të mediave në Gjermani.


Një fqinj i shqetësuar telefonoi policinë në rajonin Nojshtad.Nga dritarja ai kishte parë se si tek komshinjtë po konsumohej një ‘krim’.


Dy meshkuj po keqtrajtonin një vajzë. Kështu të paktën i dukej atij.

Policia mbërriti në vendin e ngjarjes, por zbuloi se nuk ishte ashtu siç dukej.

Të tre personat dukeshin në humor të mirë dhe po e bënin gjithçka me mirëkuptim.

Njëri prej tyre ishte mësues i artit erotik japonez ‘Shibari’, kurse çifti po merrte leksione seksuale.

Shibari konsiston në lojëra erotike me lidhje.

Pas sqarimit, policia u largua, ndërsa publikoi edhe një deklaratë për mediat me titullin: “50 hijet e Nojshtadit”.


Etiketa: , , ,

Pas