Aktualitet

Fraçeska Jaçe viziton Beogradin – Provokon fansat me dekoltenë e saj


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:51 - 30/11/20 |
mapo.al

Modelja e njohur shqiptare, Franceska Jace gjatë ditës së djeshme ka qenë në kryeqytetin e Serbisë, Beograd.

Jace është duke qëndruar në një hotel luksoz, sipas asaj që duket në fotot e postuara nga vetë ajo.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo ka bërë poza provokuese, duke nxjerr në pah gjoksin e saj.
Franceska njihet si një vajzë që pëlqen shumë udhetimet dhe fotografitë. Në rrjetet sociale ajo merr shume komente dhe zemra nga fansat e saj.


1Etiketa: , , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas