ShowBizz

Françeska Jaçe provokon sërish, zhvishet para pasqyrës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:30 - 20/02/20 |
mapo.al

Françeska Jaçe njihet për format trupore dhe fotot provokuese që poston në rrjete sociale. Së fundmi ka pozuar para pasqyrës vetëm me të brendshme.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas