Aktualitet

Françeska Jaçe shpërthyese në plazh, shfaq format “bombastike” (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:45 - 06/03/21 |
mapo.al

Sërish Françeska Jaçe ka provokuar fansat në rrjetet sociale. Ajo ka postuar një foto shumë të nxehtë e cila i ka tërhequr vëmendjen të gjithëve.

Modelja bukuroshe njihet për trupin e saj joshës dhe format e kolme, ndaj nuk nguron që t’i ekspozojë asetet e saj.


Dhe në këtë foto të pasmet e saj i kanë lënë ndjekësit gojë hapur.
<
>
Franceska Jace2 Franceska Jace1 Franceska Jace3

Modelja po pushon në plazhet ekzotike të ishujve Maldive.


1Etiketa:

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas