Aktualitet

Frikë dhe panik në turneun e golfit, plagosen 6 tifozë (VIDEO)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 21:20 - 25/08/19 |
mapo.al

Golfi është cilësuar gjithnjë si sporti i të pasurve. Mirëpo natyra mesa duket nuk do t’ja dijë je i pasur apo i varfër.


Vetëtimat kanë rënë mbi turneun e golfit në “Atlanta” të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, duke plagosur 6 persona. Gjithçka ka ndodhur në përfundim të sezonit të kampionatit të golfit në Amerikë.

Turneu u pezullua në orën 16:17 pasdite, sipas orës lokale, për shkak të bubullimave dhe vetëtimave të shumta në këtë zonë. Të plagosurit fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën.

Etiketa: , ,

Pas