FRPD kërkon referendum për përjashtimin e Berishës, mes firmëtarëve, Olldashi

Kryesia e FRPD i ka nisur një kërkesë Sekretarit të Përgjithshëm të PD, Gazment Bardhi dhe kreut të Këshillit Kombëtar për thirrjen e një referendumi pas përjashtimit të Sali Berishës nga grupi parlamentar demokrat. Mes firmëtarëve është edhe Glauk Olldashi, djali i Sokol Olldashit. Kjo është nisja e mbledhjes së firmave për organizimin e një … Continue reading FRPD kërkon referendum për përjashtimin e Berishës, mes firmëtarëve, Olldashi