Aktualitet

Ftesa e Ramës për Bashën – Kryemadhi: S’kam parë burrë që i lutet një burri


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:17 - 17/04/21 |
mapo.al

Në zgjedhjet e 25 prillit, LSI synon të marrë 4 mandate në Qarkun e Vlorës.


Kryetarja e kësaj force politike, Monika Kryemadhi thotë se LSI pretendon të marrë tre mandate në rrethin e Vlorës dhe një në Sarandë.


Në një prononcim për mediat, në përfundim të takimit elektoral kryetarja e kësaj force politike, Monika Kryemadhi iu përgjigj interesit të medias edhe sa i takon ftesave të kryeministrit Edi Rama në adresë të kryedemokratit Lulzim Basha, për bashkëpunim pas 25 prill.

Rama ka ftuar Lulzim Bashën për një koalicion paszgjedhor, a mendoni se është një tentativë për shkrirjne e LSI?
Jo nuk është asnjë lloj tentative, unë nuk kam parë burrë që i lutet një burri për 24 orë 12 herë. Është i mbaruar.Cilat janë pritshmëritë për Vlorën?
Pritshmëritë e mia në Vlorë, 3 Vlora, një Saranda, 4!

Lexo edhe :  Kreu i PD Fier: Këto zgjedhje nuk dhanë zgjidhje, nuk janë të pranueshme

1


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas