Sport

Fundi lë shije të hidhur, Allegri ndahet me humbje nga Juventusi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:31 - 26/05/19 |
ro ot

Juventusi dhe Allegri e kanë mbyllur me humbje këtë kampionat, duke u mundur nga Sampdoria me rezultatin 2-0.


Bardhezinjtë me shumë mungesa dhe një formacion, që nuk e kemi parë ndonjëherë, pësuan dy gola në minutat e fundit të ndeshjes.


Defrel dhe Kaprari kanë shënuar për skuadrën e Sampit, në minutën e 84-të dhe të 91-të.1Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas