Aktualitet

Fundjava në izolim, Rama: Nga nesër në orën 13:00 deri të hënën në 05:00 gjithçka mbyllur

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:48 - 10/04/20 |
mapo.al

Ashtu si në 4 javët e fundit, edhe gjatë kësaj fundjave, nuk do lejohet lëvizja në Shqipëri. Nga nesër në orë 13:00, deri të hënën në orën 5 të mëngjesit, gjithçka do të jetë e mbyllur. Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar mbylljen dhe ndalimin e lëvizjes në vend, ndërkohë që ka thënë se nga e hëna, fasha orare do zgjatet deri në orën 17:30


Postimi i Ramës:


🔴 NESËR ËSHTË DITA E FUNDIT ME FASHËN ORARE DERI NË 13.00😊


🔴 NGA NESËR NË 13.00 DERI TË HËNËN NË 05.00 GJITHÇKA DO TË JETË E MBYLLUR DHE TË GJITHË NË SHTËPI🙏


🔴 NGA E HËNA, FASHA ORARE DO TË ZGJATET DERI 17.30 DHE AUTORIZIMET PËR LEJE-DALJE PËR PAZAR DO TË JENË 90 MINUTA😊

Pak nga pak dhe me durim, do të dalim me kokën lart nga kjo luftë🇦🇱


Etiketa: , ,

Pas