Aktualitet

Fundjava në Jug, radhë kilometrike makinash në Vlorë e Radhimë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:04 - 21/06/20 |
mapo.al

Rikthehen radhët e gjata të automjeteve në Vlorë e Radhimë.  Koha me re dhe shi nuk i ka penguar qytetarët të udhëtojnë drejt jugut, çka ka sjellë fluks makinash që rikthehen drejt Fierit dhe Tiranës.


Radha e makinave shkon deri në Radhimë. Policia rrugore ka ngritur pika kontrolli për të ndihmuar në lehtësimin e trafikut, por për të kaluar Vlorën duhen më shumë se 1 orë e 30 minuta.


Në foto duken një numër i madh automjetesh që po udhëtojnë drejt Vlorës.
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas