Kronika

Furgoni me pasagjerë përplaset në aksin Librazhd-Prrenjas

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:34 - 01/01/21 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme.Mësohet se në aksin Librazhd-Prrenjas, në Xhyrë janë përplasur një furgon pasagjerësh dhe një autoveturë.


 
Për pasojë, ka mbetur i lënduar drejtuesi i autoveturës Harif Stafa nga fshati Hotolisht, i cili po merr kujdes shëndetësor në spitalin e Librazhdit.Në mjetin tjetër, po udhëtonin katër persona, të cilët mësohet se kanë marrë plagë të lehta dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.


1


Etiketa: ,

Pas