Sport

Furtunë pas ndeshjes, Ze Maria nuk kursen lojtarët dhe… largohet


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:41 - 07/10/18 |
mapo.al

Pankina e Ze Maria ka marrë një goditje të fortë pas humbjes me Laçin, pasditën e sotme.


Tirana ka regjistruar humbjen e katërt në 8 javë kampionat, një fakt i cili nuk i ka pëlqyer aspak teknikut brazilian që ka refuzuar të prononcohet për mediat pas takimit të humbur 1-0 ndaj Kurbinasve. Siç bëhet me dije, Ze Maria ka qënë tepër i revoltuar me futbollist të tij, duke iu drejtuar me fjalët: Do të largohem!


Mbetet të shikohet vendimi përfundimtar i brazilianit, ndërsa në orët e ardhshme pritet dhe reagimi i presidentit të klubit bardheblu, Refik Halilit.


Etiketa: , , ,

Pas