Humor

Futbollistët e Egnatias luajnë futboll, bëjnë edhe “not” në fushë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:15 - 19/11/19 |
mapo.al

Një shi i dendur ka përmbytur fushën e stadiumit “Hasan Zyla” në Rrogozhinë. Duke qenë se futboll ishte e pamundur të luhej, futbollistët kanë menduar të argëtohen paska duke bërë “not”.


Mesa duket moti i keq dhe temperaturat në rënie nuk i kanë ndalur ata që të zhyten në pelgjet e krijuara në fushë. Eganatia ndodhet në Kategorinë e Parë të futbollit shqiptar, në grupin e veriut dhe mban vendin e pestë.


Etiketa: , , ,

Pas