Aktualitet

Futbollisti i famshëm italian solidarizohet me marshimin në Tiranë: Stop çdo lloj dhune

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:37 - 06/06/20 |
mapo.al

Shumë personazhe të famshëm dhe figura të njohura të ekranit shqiptar kanë reaguar në lidhje me abuzimin e 15-vjeçares nga roja i shkollës në Babrru dhe shumë janë solidarizuar me marshimin e bërë dy ditë më parë në Tiranë.


Por i papritur ishte reagimi i futbollistit të famshëm italian, Mario Balotelli në lidhje me këtë çështje.


Me një foto nga protesta, të moderatoreve të “Pop Culture” me pankarta në duar, Balotelli ka shkruar:


Stop çdo lloj dhune!


 


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas