Aktualitet

Futbollisti i Vllaznisë infektohet me koronavirus


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:39 - 01/10/20 |
mapo.al

Futbollisti i Vllaznisë Erdenis Gurishta rezulton pozitiv me Covid-19.


Lojtari kuqeblu ka marrë përgjigjen sot dhe ka rezultuar pozitiv.


Tashmë lojtari është në karantinë, ndërsa pritet që të bëhen analizat edhe për personat e tjerë të kontaktit.Sot në Shkodër u shënuan3 raste me Covid-19, një nga të cilët ishte lojtari kuqeblu.
Etiketa: , ,

Pas