ShowBizz

Futbollisti Ozil përjeton për të parë herë ndjenjën e të qenurit baba
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:38 - 31/03/20 |
mapo.al

Mesfushori i Arsenalit, Mesut Ozil, ka marrë lajmin e mirë, në këto momente të vështira për mbarë globin. Ozil është bërë baba për herë të parë.


https://www.instagram.com/p/B-Xoh-wBU6X/?utm_source=ig_web_copy_link


Lajmin e ka bërë të ditur aktorja Amine Gulse, duke postuar foton e futbollistit së bashku me vajzën e tyre të sapolindur. Çifti e ka pagëzuar vajzën me emrin Eda.See the source image


Aktorja dhe futbollisti mbeten një ndër çiftet më të përfolura të showbizit turk dhe jo vetëm.


See the source image

 


Etiketa: , ,

Pas