Humor

Gabimet që të shkrijnë: Fotot e duhura për fundjavën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:23 - 25/11/17 |
mapo.al

Këto foto janë fotot e duhura për fundjavën.


Ata duket se kishin detyra të lehta.


Por gabimet e tyre do ju shkrijnë së qeshuri.


Do befasoheni dhe do argëtoheni.
CLOSE
CLOSE
Pas