ShowBizz

Gabriel Garko rrëfeu se është gay, gazetarja italiane: U pagua me çmim marramendësBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:16 - 30/09/20 |
mapo.al

Aktori dhe modeli i njohur italian, Gabriel Garko pohoi para pak ditësh se është gay para miliona shikuesve të emisionit televiziv “Big Brother Vip”. Tepër i emocionuar dhe me lot në sy, Garko foli për seksualitetin e tij duke shokuar mijëra italianë.


Mirëpo, gazetarja Selvaggia Lucarelli pretendon se aktori ka marrë një pagesë të majme për të lëshuar një deklaratë të tillë.


“Garko dëshironte të ndihej i lirë, dhe ai e bëri këtë gjë. Sipas burimeve të mia, Garko është paguar 30,000 € për rrëfimin në Big Brother dhe 30,000 € për daljen e tij në emisionin ‘Verissimo’”,  shprehet Lucarelli.Aktori gjithashtu deklaroi se historia e dashurisë me aktoren Adua Del Vesco, me të cilën ishte fejuar nga viti 2015-2018, nuk kishte e vërtetë dhe se ata ishin thjesht miq të mirë.
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas