ShowBizz

Lapsusi/ Moderatorja bën Nertila Kokën me djalë, këngëtarja mbulon fytyrën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:25 - 08/05/20 |
mapo.al

Moderatorja Rudina Magjistari ka rene serish ne nje lapsus, qe ka sjell jo pak reagim! Së fundmi, ajo ka pasur në një lidhje me Skype, këngëtaren Nertila Koka, e cila jeton në Suedi.


Teksa po flisnin për familjen e këngëtares, në monitor u shfaqën vetëm dy vajzat e saj ndërkohë Rudina tha se Nertila ka tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë.


See the source image


Nertila nisi të qeshte dhe mbuloi fytyrën me duar, teksa shtoi se ai që e quajnë si djali i shtëpisë, në fakt është qeni.


Kështu vazhdoi dhe Rudina, nën humor duke kaluar situatën dhe duke iu drejtuar këngëtares që tashme njerëzit krijojnë lidhje shumë të ngushta me qenët e tyre saqë i konsiderojnë pjesë të familjes.

See the source image


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas