Aktualitet

Gala Aliaj flet pas fitores: Nuk mund ta besoj


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:57 - 12/09/20 |
mapo.al

Gala Aliaj, vajza e artistit shqiptar Robert Aliaj mbrëmë bëri krenarë jo vetëm familjen e saj por të gjithë Shqipërinë.


Ajo arriti të merrte çmimin e parë në “The Voice Kids” Belgjikë. Duhet të themi që ishte një çmim mëse i merituar pasi “vogëlushja” e Robertit ka një talent unik.


E si mund të jetë ndjerë ajo në ato momente, e ka treguar vetë nëpërmjet një postimi në “Instagram”.“WTF, nuk është e vërtetë, nuk mund ta besoj. Faleminderit shumë djema!”, shkruan Gala krah fotos ku shihet e përqafuar me të atin duke mos e fshehur aspak lumturinë.Gala ka arritur fitoren mbrëmjen e së premtes me këngët “Goodbye Yellow Brick Road” nga Elton John dhe “Make You Feel My Love” nga Adele.

LEXO EDHE: 

Vajza e Robert Aliajt fiton “The Voice Kids” në Belgjikë

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas