Aktualitet

Gara në rrugët e Shqipërisë me “Lamborghini”, emigrantin e kap sërish policia


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:09 - 23/07/21 |
mapo.al

Shoferi i Lamborghinit i cili para pak ditësh u ndalua në Vlorë, për shkak të shpejtësisë marramendëse, u kap përsëri nga Policia në Borsh të Vlorës.


Express ka kapur momentin kur emigranti nga Zvicra ndalet nga Policia e Shqipërisë.


Lamborghini ishte marrë me qira në një kompani që jep makina luksoze, ndërsa pronari i kompanisë nuk kishte dijeni për incidentin e regjistruar ditë më parë në Shqipëri.<
>
220707463_836748133633973_1251273419249607144_n-450x600-1 220707463_836748133633973_1251273419249607144_n-1-450x600-1 566

Drejtuesi i “Lamborghinit”, një 40 vjeçar banues në Zvicër, u ndëshkua me 168 mijë lekë për tejkalim e garë shpejtësie, udhëtim pa targë dhe mos bindjen ndaj policisë. LEXO EDHE:

Lamborghini dhe BMW gara shpejtësie me 225 km/h në Fier-Vlorë, ndalohen/ VIDEO

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas