Aktualitet

Gara për kreun e BKH, kush janë 8 kandidatët e kualifikuar (Emrat)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 10:48 - 14/02/20 |
mapo.al

Vijon gara për kreun e Byrosë Kombëtare të Hetimit, kualifikohen 8 nga 18 kandidatë në testin fizik dhe logjik. Ata tashmë do të intervistohen nga Komisioni i Vlerësimit në SPAK.


1-Aida Veizaj2-Ardian Çipa


3-Artur Beu

4-Ervin Hodaj

5-Gentjan Shehaj

6-Lindita Nushi

7-Idajet Faskaj

8-Ylli Pjetërnikaj


Etiketa: ,

Pas