ShowBiz

Gati 7 mijë euro vetëm xhupi, shikoni jetën luksoze të Marina Vjollcës…

Marina Vjollca është një ndër femrat më të komentura të showbzit jo vetëm për format e saja fizike por edhe për jetën luksoze që ajo bën.


Dhe përsa i përket jetës luksoze së fundmi moderatorja në foton e publikuar mban të veshur një xhup të markës Guçi që ka një çmim marramëndës.

Image

Xhupi kushton plot 6845 euro,  shtoji këtu edhe syzet që kushtojnë 750 euro, në total 7595 euro, shifra këto që janë publikuar nga faqja “What they wearin” në Instagram.

Image

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas