ShowBizz

Gatishmëria për bamirësi, Gold Ag radhitet i pari në estradë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:27 - 11/04/18 |
mapo.al

Jo vetëm krijimi i hiteve me tematika të veçanta, e bënë me famë reperin Arian Agushi, i njohur me nofkën artistike si Gold Ag.


Ai u bë shumë i dashur për publikun mbarë shqiptarë edhe nga ndihma e madhe që iu ofrojë shumë familjeve në nevojë.


Ishte çdo here pjesë edhe e koncerteve humanitare që u organizuan, dhe vazhdon tutje të jetë prezent çdo here aty ku ka nevojë, shkruan “Zëri.Info”.


Përveç këtyre ai ka një numër të madh të këngëve që ka frymëzuar të rinjtë për jetë, këngë që i ka kushtuar dëshmorëve e po ashtu edhe ato për gurbetqaret që jetojnë me mall për vendlindjen e tyre.


Së fundmi është realizuar projekti i tij i fundit në bashkëpunim me këngëtaren Shhrete Behluli për ‘Gurbetqarin’, projekt ky që filloj të korr suksese qysh në start.Etiketa: , , , , , , , , , , ,

Pas