Aktualitet

Gaz Paja i shtrirë dhe i gjakosur, pamjet pas aksidentit (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:26 - 11/11/21 |
mapo.al

Aktori i njohur i humorit Gazmend Paja ka mbetur i lënduar pas një aksidenti të ndodhur paraditen e sotme në Tiranë.


Mësohet se Paja ka qenë duke lëvizur me motor, kur është përplasur me një automjet.


Në pamjet e publikuara në rrjetet sociale ai shihet teksa ka rënë në tokë dhe është rrethuar nga kalimtarë të rastit.<
>
Aksidenti gaz paja1 Gaz Paja paja

Sipas policisë, aktori ka pësuar dëmtime dhe është dërguar në spital.
“Me datë 11.11.2021, rreth orës 11:08, në rrugën e Kavajës, mjeti me drejtues shtetasin E. K., është përplasur me një motomjet me drejtues shtetasin G. P.Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motomjetit shtetasi G. P., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi Hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njoftoi sot policia e Tiranës.

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas