Aktualitet

Gazetari Berat Buzhala del pozitiv me koronavirus


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:46 - 24/06/20 |
mapo.al

Gazetari i Express, Berat Buzhala, është infektuar nga koronavirusi. Buzhala thotë në një postim në rrjetet sociale se ka pak shenja dhe se kolegu i tij Leonard Kerquki me të cilin rri “non stop” është negativ.


“Megjithate kjo dite nuk paska qene e duhur per presidentet.


Sot e kam kry nje test ne QKUK dhe kam dale pozitiv, pra e kam virusin e njohur si COVID 19. Ne anen tjeter Leonard Kerquki qe rri non stop bashke me te ka dale negativ. Po du me thane qe algoritmi i ketij virusi qenka interesant.

Ka mundesi qe krejt kemi me kalu kah ky viran. E di qe ju intereson: temperature dje kam pase ma shume, edhe ethe. Sot ma pak temperature e ma pak ethe. Nyjet nuk po me dhamin, ererat po i ni hala etj. etj.Lexo edhe :  BE hoqi kufizimet për shqiptarët, Rama: Ia dolëm

Megjithate e ftoj publikun qe te mos e zhvendose vemendjen prej ngjarjeve politike” – shkruan Buzhala në Facebook.1


Etiketa: ,

Pas