Aktualitet

Gazetari Defrim Methasani në spital, kryen operacionin e vështirë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:04 - 09/09/21 |
mapo.al

Gazetari i njohur i sportit, Defrim Methasani po kalon momente të vështira shëndetësore.


Ditën e djeshme ai ka kryer me sukses një operacion mjaft delikat dhe shumë të komplikuar.


Për fatin e mirë, gjithçka ka shkuar në rregull dhe gjendja e tij duket e stabilizuar.Kujtojmë që prej vitesh, Defrim Methasani punon në RTSH si gazetar dhe redaktor i redaksisë së sportit, ndërsa është vlerësuar edhe me titullin “Qytetar Nderi” në Bashkinë e Dibrës, vendin e tij të lindjes.3
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas