Aktualitet

Gazetari i kujton ‘çunat problematikë’, Gjiknuri nervozohet në emision
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:08 - 14/01/20 |
mapo.al

Përfaqësuesi i mazhorancës në tryezën për Reformën Zgjedhore, Daman Gjiknuri, është nervozuar kur gazetari Robert Rakipllari i ka përmendur ‘çunat problematikë’.


Gjatë fjalës së tij Rakipllari duke komentuar reformën zgjedhore dhe qëndrimin e opozitës, tha se kjo reformë nëse nuk jep zgjidhje përfundimtare do të ishte e kotë, pasi Gjiknuri mund të sjellë sërish ‘çunat problematikë’.


Deklaratë e cila ka sjellë nervozizëm në studio, ku Gjiknuri i ka kërkuar mos hapë tema të tilla.


Gjiknuri: Po pse flet kot mo burrë. Lëre se ti s’bën as prokurorin. Ç’punë ke me zgjedhjet i
Etiketa: , ,

Pas