Aktualitet

Gazetari ironizon propagandën e Veliajt: Sikur njëri të bënte foto dhe të tjerët të punonin


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:07 - 27/11/20 |
mapo.al

Gazetari Lutfi Dervishi ka ironizuar së fundmi propagandën e kryebashkiakut Erion Veliaj.

Ai ka postuar në “Facebook” një foto ku duken një “ushtri” punonjësish të cilët po mundohen që gjithçka në foto e video të dalë e bukur, në kuadër të mesazhit se Bashkia e Tiranës po investon dita-ditës në përmirësimin e jetesës në kryeqytet.


“Imagjinoni sikur vetëm njëri/njëra të bënte foton – dhe të tjerët të punonin!”- shkruan Dervishi. Ndërkohë, nuk kanë munguar ironitë në rrjetet sociale, duke i përcaktuar gjithsecilit një rol.
*Fotografia kryesore, po qarkullon sot në rrjet. 1


Etiketa: , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas