ShowBizz

Gazetarja shqiptare heq reçipetat në plazh, plasin komentet (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:33 - 10/09/19 |
mapo.al

Gazetarja Iva Tiço është mjaft aktive në rrjetet sociale, sidomos në ‘Instagram’. Postimi i saj i fundit, i cili njofton mbarimin e pushimeve verore është mjaft interesant dhe tejet provokues. Me reçipeta në dorë ajo shkruan “Mirupafshim verë”.


 


View this post on Instagram

 


Bye bye summer 🤫😍 #tillnexttime


A post shared by Iva Tiço (@ivatico) on


Menjëherë kanë reaguar koleget e saj ku ndër të parat ishte Xhemi Shehu e cila i ka kujtuar me humor turistët nudistë në Vilë Bashtovë.

Pas saj ka reaguar dhe gazetarja Aulona Musta, e cila e ka bërë “për 1 lekë”.


Etiketa: , ,

Pas