ShowBizz

Gazetarja “trondit” Luanën me komentin që i bën…


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:23 - 29/03/18 |
mapo.al

Bukuroshja Luana Vjollca është gjithnjë në qendër të vëmendjes sa i përket karrierës së saj por gjithashtu edhe jetës private.


Këtë herë është komentuar gjatë deklarata e moderatores Eva Murati sa i përket faktit që nuk do të donte të ndiqte shembullin e Luanës. Por gazetarja Kozeta Turishta, e cila prej vitesh jeton jashtë ka bëtë komentin e pazakontë në një foto të publikuar nga Vjollca ku shkruan:


“Dhe ne të duam ty, dhe pse nuk e pranojmë me zë e figurë, por në heshtje të adhurojmë pafund për forcën dhe vendosmërinë për t’u bërë një superstar nga mundi e puna jote e palodhshme se përndryshe nuk t’i fal kush kot “1 milionë” dashamirës besnikë.  Të dua vajzë!”, ka shkruar ajo. Më pas Luana i ka kthyer një koment mjaft të përzemërt ku i shpreh Kozetës të njëjtin vlerësim:“Kozeta ti je një shpirt i bukur që meriton SHUMË! Më le pa fjalë… E di që një ditë jo fort larg do të të shoh në majë, aty ku meriton të jesh prej kohësh! TË DUA! Faleminderit që je një FEMËR që i do dhe i mbështet FEMRAT, frymëzim!”, i është përgjigjur Luana. Turishtën e kujtojmë si një nga moderatoret e emisionit “Pasdite në Top Channel”.
 <
>
auto_lu_1522316257-93828541522346882 auto_b_1522316344-25880591522346824
1


Etiketa: , , , , ,

Pas