Aktualitet

Gazment Bardhi, i deleguari i PD-së në Elbasan


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:30 - 07/01/21 |
mapo.al

Zbulohet një tjetër i deleguar nga Partia Demokratike në qarqet e vendit.


Kryedemokrati Lulzim Basha ka vendosur që në Elbasan të delegojë Sekretarin e Përgjithshëm, Gazment Bardhi, për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit 2021.


Bardhi do të përballet në këtë qark me numrin 2 të Partisë Socialiste, Taulant Balla.Më herët janë zbuluar emrat e drejtuesve politikë si Bujar Leskaj në Vlorë, Helidon Bushati në Shkodër, Enkelejd Alibeaj në Fier, dhe së fundmi Edi Paloka në Durrës.
Mbeten 7 qarqe të pakonfirmuara me emrat e të deleguarve politikë të PD-së: Tiranë, Korçë, Berat, Gjirokastër, Dibër, Lezhë dhe Kukës.LEXO EDHE:

Basha dërgon Edi Palokën drejtues politik në Qarkun e Durrësit

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas